Strona główna inVag®

inVag®

inVag® to nowoczesny probiotyk stosowany w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy oraz utrzymania właściwego pH pochwy.

Działanie

inVag® utrzymuje równowagę mikrobiologiczną w obrębie układu moczowo - płciowego i zapobiega rozwojowi zakażeń.

 

Więcej

 

Wskazania

inVag® stosuje się u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy. Produkt zalecany jest wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju infekcji pochwy, w zapobieganiu infekcjom układu moczowo-płciowego oraz do stosowania profilaktycznie we wszelkich sytuacjach, w których dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy.

Więcej

Invag


Stosowanie

Lek stosowany jest dopochwowo - 1 kapsułka na noc przez tydzień. Kapsułkę należy umieścić głęboko w pochwie zachowując zasady higieny osobistej. W razie potrzeby, leczenie można powtórzyć, ale po skontaktowaniu się z lekarzem.

Więcej


Dlaczego warto wybrać inVag®

Innowacyjny lek inVag® jest probiotykiem ginekologicznym, po który kobieta może sięgnąć w razie wystąpienia zaburzenia równowagi mikroflory pochwy lub stosować wspomagająco w leczeniu już pierwszych objawów infekcji intymnych. inVag® posiada kilka cech, które odróżniają go od pozostałych preparatów dostępnych na rynku.

Więcej

 

System profilaktyczno-terapeutyczny

O okolice intymne powinno dbać się co najmniej tak jak o skórę twarzy czy dłoni. Warto zadbać o nie kompleksowo stosując produkty opracowane specjalnie do stref intymnych i dopasowanych do specyficznej flory Polek. Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A stworzył innowacyjny system profilaktyczno-terapeutyczny do kompleksowej odbudowy, utrzymania i ochrony fizjologicznej flory intymnej kobiety. System ten zyskał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Więcej

Pobierz ulotkę